Главная страница » Новини » 2,5 мільйони гривень виділено на капітальний ремонт тротуарів по вул. Заводська, Северна м. Покровськ, Донецької області

2,5 мільйони гривень виділено на капітальний ремонт тротуарів по вул. Заводська, Северна м. Покровськ, Донецької області

Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради Донецької області шукає підрядника для виконання робіт з капітального ремонту тротуарів по вул. Заводська, Северна м. Покровськ, Донецької області. Про це повідомляється в оголошенні про проведення відкритих торгів, розміщеному на електронному майданчику Zakupki.ua – https://etp.zakupki.com.ua/tender/4932022. Відповідно до нього, очікувана вартість проведення робіт з капітального ремонту та реставрації становить 2 592 000 гривень.

До участі в електронних торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, які мають властні матеріально-технічні ресурси та працівників відповідної кваліфікації. Вони повинні подати тендерні пропозиції до 22 березня 2019 року з урахуванням того, що мінімальний крок пониження ціни становить 12 975 гривень. Аукціон відбудеться 25 березня 2019 року. Переможцем торгів стане той учасник, який запропонує найменшу ціну за роботи, передбачені технічним завданням замовника. З ними буде укладений договір, відповідно до якого капітальний ремонт тротуарів має бути завершений до 31 липня 2019 року.

Результатом проведення капітального ремонту тротуарів по вул. Заводська, Северна м. Покровськ, Донецької області буде створення сприятливих умов для безпечного руху пішоходів, покращення рівня благоустрою території міста, розвиток транспортної інфраструктури.

2019-03-07T11:58:40+03:00