Главная страница » Новини » Асканія-Нова закуповує моркву

Асканія-Нова закуповує моркву

тендер морква

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті “Zakupki”, біосферний заповідник “Асканія-Нова” імені Ф.Е.Фальц-Фейна організовує закупівлі. Предметом державних закупівель є морква.

Опис та якісні характеристики продукції детально викладені у пакеті тендерних документів, що подаються разом із оголошенням. Більш детальніше – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5711236/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro , що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів чи послуг. Очікувана вартість закупівлі за даним тендером становить 112 950 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків.

Всього, відповідно до оголошення, потрібно закупити 25100 кг продукції.

Підприємці, що будуть приймати участь у тендері, повинні подати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, становить 565 гривень. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки.

Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 31 жовтня 2019 року.

2019-10-24T09:13:00+03:00