Главная страница » Новини » Бердичівська школа-інтернат закуповує масло

Бердичівська школа-інтернат закуповує масло

Для харчування школярів Бердичівська спецшкола-інтернат закуповує вершкове масло селянське жирністю 73%. З цією метою проводиться тендер, на якому буде визначено постачальника даної продукції.

З текстом оголошення можна ознайомитися на електронному тендерному майданчику Zakupki.Ua, що знаходиться у системі Prozorro: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4456122/ru

Загальна вартість закупівель становить, відповідно до тендерного оголошення, 220 000 грн. При цьому організація, що ініціює торги, планує скоротити власні витрати, а тому обере ту компанію, що зможе запропонувати найбільш вигідні ціни із врахуванням збереження вимог до якості продукції.

Продукти потрібно доставляти партіями відповідно до графіків, що описані у тендерній документації. Контакт на поставку буде складеним до кінця 2019 року.

Учасники, що планують приймати участь у торгах, повинні сформувати та подати власні цінові пропозиції до 18 грудня поточного року, а 19 грудня буде проведений сам аукціон, за результатами якого буде обрано переможця.

2018-12-03T14:04:46+03:00