Главная страница » Новини » Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування придбає цифрову мамографічну систему

Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування придбає цифрову мамографічну систему

Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» планує придбати цифрову мамографічну систему з функцією томосинтезу. В зв’язку з цим проводяться відкриті торги з публікацією англійською мовою в електронній системі Prozorro.

Мамографія вважається найбільш ефективним засобом діагностики раку на ранніх стадіях, що дозволяє значно понизити відсоток смертності. Закупівля сучасного медичного обладнання дасть можливість своєчасно виявляти патології, що сприятиме покращенню соціальної і демографічної ситуації в місті та районі.

Як стало відомо із оголошення, розміщеного на майданчику Zakupki.ua, очікувана вартість цифрової мамографічної системи з функцією томосинтезу складає 14 000 000 гривень. Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь в закупівлі, повинні подати тендерні пропозиції до 2 квітня 2019 року. При цьому їм слід враховувати мінімальний крок пониження ціни, який становить 140 000 гривень. Аукціон розпочнеться 10 травня 2019 року. Переможцем торгів стане той учасник, який запропонує найменшу ціну за медичне обладнання. З ним буде укладений договір, відповідно до якого цифрова мамографічна система повинна бути поставлена за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Котляревського,1. Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4915256, можна детально ознайомитися з умовами проведення електронних торгів та отримати необхідні документи.

2019-03-04T13:53:40+03:00