Главная страница » Новини » Буковинський державний медичний університет закуповує послуги щодо залучення іноземних громадян на навчання

Буковинський державний медичний університет закуповує послуги щодо залучення іноземних громадян на навчання

тендер щодо залучення іноземних громадян на навчання в університеті

тендер щодо залучення іноземних громадян на навчання в університеті

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» планує закупівлю послуги щодо залучення іноземних громадян на навчання в університеті. На вказані послуги організація планує виділити 5 655 000 гривень. Послуги потрібно надати у м.Чернівці за заявкою замовника.

На торги виставляється 2 лоти:

Лот 1 послуги щодо залучення громадян Азії на навчання в університеті.

Учасник повинен забезпечити прибуття до університету та зарахування на навчання в установленому законодавством України порядку громадян Азії у кількості 400 осіб.

Лот 2: послуги щодо залучення громадян Африки на навчання в університеті.

Учасник повинен забезпечити прибуття до університету та зарахування на навчання в установленому законодавством України порядку громадян Африкиу кількості 100 осіб.

Організатор торгів зазначає, що готовий приймати цінові пропозиції до 17 червня 2019 р. Детальніше зі змістом оголошення можна ознайомитися на сайті закупівель “Zakupki.ua”: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5196536/ru

Приймати участь в конкурсі можуть будь-які організації незалежно від їх розміру, що відповідають тендерним вимогам Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Всі учасники матимуть рівні умови змагання, а переможцем ініціатор торгів обере ту компанію, що зможе запропонувати найнижчі ціни. Мінімальний крок пониження вартості послуг – 22 620 грн.

2019-05-20T15:09:45+03:00