Главная страница » Новини » Департамент здоров’я Одеської міської ради закуповує послуги діагностичної візуалізації

Департамент здоров’я Одеської міської ради закуповує послуги діагностичної візуалізації

Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради проводить закупівлі медичних послуг. На тендер виставляється 2 лоти.
Оголошення про тендер нещодавно розміщене на сайті Zakupki.Ua, що акредитований у системі Prozorro, у відкритому доступі за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4671428
Перший тендер – 50 послуг комп’ютерної томографії з введенням контрастної речовини. Ці послуги потрібно надавати для міської дитячої лікарні ім. ак. Б.Я. Резніка, тому ініціатор в першу чергу звертатиме уваги на ті пропозиції, що знаходяться територіально найближче до даного закладу.

Другий лот 81 послуги комп’ютерної томографії без введення контрастної речовини та без застосування наркозу. Дані послуги також будуть надаватися для міської дитячої лікарні ім. ак. Б.Я. Резніка. Також потрібно для цього закладу 3 послуги комп’ютерної томографії із застосуванням наркозу, 9 послуг комп’ютерної томографії з введенням контрастної речовини та з застосуванням наркозу, 20 послуг магнітно-резонансної томографії без введення контрастної речовини та наркозу, 2 послуги магнітно-резонансної томографії з застосуванням наркозу, 2 послуги МРТ із застосуванням контрасту.

Перелік аналогічних послуг буде здійснюватися для дитячої міської лікарні №3 Одеси.

Початок аукціону запланований на 24 січня поточного року. Заявки від учасників прийматимуться до 23 січня поточного року. Загальна вартість послуг за двома лотами становить 727 285 грн.

2019-01-11T15:05:36+03:00