Главная страница » Новини » Для подальшого використання системи державних закупівель ProZorro потрібно оновити браузер до останньої версії

Для подальшого використання системи державних закупівель ProZorro потрібно оновити браузер до останньої версії

Користувачі, які працюють у старих версіях інтернет-браузерів, починаючи з 25.07.2018 року будуть позбавлені можливості увійти в систему ProZorro, через те, що буде підвищений рівень захисту.

Можливість використання ProZorro буде надана після оновлення інтернет-браузера до останньої версії. Будь ласка оберіть браузер яким Ви користуєтесь та перейдіть за посиланням для отримання інформації про те, як його оновити.

Як оновити Google Chrome

Як оновити Mozilla Firefox

Як оновити Opera

Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», вхід в систему публічних закупівель та обмін даними можна здійснювати через інтернет в якому використовується криптографічний захист, що базується на протоколі TLS, мінімальна версія 1.2.

Зважаючи на це, 25.07.2018 року відбудеться відключення протоколів, рівень яких нижчий за вказаний, отже, кожен користувач, який використовує застарілу версію інтернет-браузера, не зможе увійти в систему державних закупівель.

Новина на сайті Адміністратора системи електронних публічних закупівель України ProZorro:
“З 26 липня у Системі ProZorro не буде можливості працювати зі старими версіями браузерів”

2018-08-17T17:14:30+00:00