Главная страница » Новини » Для шкіл Березівського району Одеської області буде закуплений шкільний автобус

Для шкіл Березівського району Одеської області буде закуплений шкільний автобус

Новокальчевська сільська рада об’єднаної територіальної громади Березівського району Одеської області планує придбати шкільний автобус, очікувана вартість якого складає 1 850 000 гривень. Закупівля транспортного засобу проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, а саме, шляхом організації відкритих торгів в електронній системі Prozorro.

Мета закупівлі – створення належних умов для можливості отримувати якісну освіту шляхом здійснення безпечного, регулярного та безоплатного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників.

Відповідно до оголошення, розміщеного на майданчику Zakupki.ua, аукціон відбудеться 27 березня 2019 року. До 26 березня 2019 року учасникам необхідно подати тендерні пропозиції, враховуючи те, що мінімальний крок пониження ціни становить 27 750 гривень.

Переможцем торгів стане учасник, який запропонує найменшу ціну за шкільний автобус, що відповідає технічним вимогам замовника. Згідно з умовами договору, який буде укладений після визначення переможця, транспортний засіб повинен бути доставлений до 1 вересня 2019 року за адресою: Одеська область, с. Новокальчеве, вул. Паркова, 71. Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4945268, можна отримати тендерну документацію та більш детально ознайомитися з умовами проведення закупівлі.

2019-03-12T11:38:23+03:00