Главная страница » Новини » Для закладів освіти Покровського району буде закуплений сік

Для закладів освіти Покровського району буде закуплений сік

Відділ освіти виконкому Покровської районної в місті ради оголошує про початок подання заявок для участі у відкритих торгах на закупівлю соків. В оголошенні, опублікованому на електронному майданчику Zakupki.ua, зазначається, що планується закупівля томатного та фруктового або ягідного фасованого соку для закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Очікувана вартість закупівлі складає 1 217 380 гривень.

Соки, які є предметом закупівлі, мають бути виготовлені відповідно до вимог чинних державних стандартів або технічних умов, що використовуються в Україні.

Початок аукціону – 6 березня 2019 року. Тендерні пропозиції учасників приймаються до 5 березня 2019 року. Мінімальний крок пониження ціни, який слід враховувати при поданні заявок, складає 6 086 гривень. Замовник вимагає від учасників внесення гарантійного забезпечення, сума якого складає 36 521 гривень.

Переможцем торгів стане той учасник, який зможе продати товар, необхідний замовникові, по найменшій ціні. З ним буде укладений договір, відповідно до якого постачання соку здійснюватиметься в заклади освіти протягом 2019 року. Переходьте за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4864988 та отримуйте документи торгів.

2019-02-18T23:42:14+03:00