Главная страница » Новини » Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги закуповує суміш “Малиш”

Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги закуповує суміш “Малиш”

тендер малиш

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику Zakupki.Ua, комунальне некомерційне підприємства “Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №4” Дніпровської міської ради ініціює закупівлі.

Предметом державних закупівель є молочні сухі молочні суміші “Малиш”. Кількість необхідної продукції та її характеристики детально описані у тендерних документах, що прикріплюється до оголошення. Кожна зацікавлена у тендері особа може отримати більш детальну інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5552096/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання товарів чи сервісів. На поточні закупівлі планується виділити суму до 3400 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Організації, що планують приймати участь у тендері, повинні підготувати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, складає 34 грн. Формуючи кошторис, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і транспортні витрати. Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 17 вересня 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам аукціон, за результатами якого обереться переможець тендеру. З ним буде підписано угоду на постачання продукції до кінця поточного року.

2019-09-02T19:38:17+03:00