Главная страница » Новини » Дитяча клінічна лікарня №8 м. Києва закуповує послуги харчування

Дитяча клінічна лікарня №8 м. Києва закуповує послуги харчування

тендер послуги надання харчування дітям

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті Zakupki.Ua, дитяча клінічна лікарня №8 у Шевченківському районі Києва проводить закупівлі. Їх предметом є послуги з надання харчування дітям дитячого стаціонару. Кількість необхідної продукції та її характеристики детально викладені у тендерних документах, що подаються разом із оголошенням. Більш детальніше – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5785290/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання продукції чи сервісів. Очікувана вартість закупівлі за даним тендером становить 400 000 грн., однак організація планує скоротити видатки. Організації, що планують приймати участь у торгах, повинні подати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, складає 2 000 гривень. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно включити до кошторису постачання продукції транспортні витрати.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 20 листопада 2019 року. Після їх розгляду відбудеться аукціон, за підсумками якого обереться переможець торгів.

2019-11-05T21:17:16+03:00