Главная страница » Новини » Енергоатом оголосив тендер на закупівлі ковбаси

Енергоатом оголосив тендер на закупівлі ковбаси

тендер ковбасні вироби

Відповідно до оголошення, що розміщене на майданчику Zakupki.Ua, ВП ХАЕС ДП “НАЕК “Енергоатом” ініціює закупівлі. Предметом тендерних закупівель є ковбасні вироби. Опис продукції, її характеристики та кількість детально описані у тендерній документації, що подаються разом із оголошенням.

Детально – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5494428/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів та сервісів. Бюджет організації планує для придбання товарів виділити суму 416 370 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, складає 4 165 гривень. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки.

Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 2 вересня 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам тендер, за результатами якого буде обрано переможця тендеру. З переможцем буде підписано угоду на постачання товарів до кінця поточного року.

2019-08-13T16:59:14+03:00