Главная страница » Новини » Фонд гарантування вкладів фізичних осіб придбає антивіруси

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб придбає антивіруси

тендер антивіруси

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб придбає антивіруси. Відповідно до оголошення, це повинна бути наступна програмна продукція: примірники антивірусних програмних забезпечень типу McAfee та Tenable за двома лотами:

ЛОТ № 1. Програмна продукція: примірники антивірусних програмних забезпечень типу McAfee та Tenable для захисту інформації;

ЛОТ № 2. Програмна продукція: примірники антивірусного програмного забезпечення типу McAfee для контролю руху та моніторингу інформації.

На вказані програми організація готова виділити 2 092 769 грн. Організатор закупівель вказує, що готовий приймати тендерні пропозиції до 16 червня 2019 року. Більш детально з текстом оголошення можна ознайомитися на майданчику закупівель “Zakupki.ua”: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5247638/ru

Змагатися у тендері можуть будь-які компанії незалежно від їх розміру, що відповідають умовам фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Всі учасники матимуть рівні умови змагання, а переможцем ініціатор торгів обере ту компанію, що запропонує найкращі ціни.

2019-06-01T18:21:47+03:00