Главная страница » Новини » “Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України” закуповує цукор

“Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України” закуповує цукор

тендер закупівлі цукру

Відповідно до оголошення, розміщеного на тендерному майданчику “Zakupki”, Державна установа «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Міністерства юстиції проводить закупівлі. Предметом державних закупівель є цукор. Всього потрібно закупити 276450 кг.

Опис продукції, її характеристики та кількість детально викладені у тендерній документації , що розміщені на сайті разом з оголошенням. Кожна зацікавлена у тендері особа може отримати більш детальну інформацію за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5345139/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання товарів чи сервісів. На поточні закупівлі планується виділити суму до 4 193 746 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Підприємці, що будуть приймати участь у торгах, повинні підготувати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель.

Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, становить 5 000 грн. Формуючи кошторис, слід включити до кошторису постачання продукції транспортні витрати. Окрім цього, слід підготувати банківську гарантію на суму 125 812 грн. Свої цінові пропозиції учасники повинні подати до 1 серпня 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам аукціон, за результатами якого оберуть переможця торгів.

2019-07-12T15:48:36+03:00