Главная страница » Новини » Головне управління Національної поліції в Миколаївській області закуповує сервер

Головне управління Національної поліції в Миколаївській області закуповує сервер

Сервер повинен являти собою комплексне рішення, що складається з контролера системи зберігання даних з попередньо встановленими жорсткими дисками, керуючого програмного забезпечення з необхідними ліцензіями, з комутаційних і силових кабелів і комплекту кріплення в серверну стійку, а так само супроводжуватися зобов’язаннями виробника з технічної підтримки. Сервер повинен забезпечувати постійну доступність для користувача і мати дубльовані компоненти і не мати єдиної точки відмови. Організатор торгів у тендерній документації вказав наступні характеристики та параметри даного обладнання:

Технічні характеристики одного контролера – Не менше 8 ГБ незалежної пам’яті. Контролер повинен мати вбудоване джерело живлення достатньої ємності для підтримки роботи кеш-пам’яті контролера при відмові живлення і подальшому запису вмісту в незалежну пам’ять. – повинна підтримувати RAID рівнів 5, 6, 10 – SATA – SAS 12 Гбіт.
На сервері повинен бути доступний функціонал управління з єдиної консолі управління, повинна бути можливість використовувати як графічний інтерфейс (GUI), так і командний рядок (CLI). ПО управління сервером повинно мати можливість моніторингу продуктивності, розсилки попереджень про збої, збору статистики про використання дискового простору, має підтримувати протокол управління SNMP версій 1, 2 з, віддалене підключення і відправку повідомлень про стан серверу в службу сервісної підтримки виробника.

Більш детальну інформацію по модифікації серверу можна отримати за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/2825318/ru
Сервер має постачатися з гарантійними зобов’язаннями виробника протягом трирічного гарантійного терміну c дати продажу кінцевому користувачу. Гарантійні зобов’язання виробника повинні включати цілодобові консультації інженерів «гарячої лінії» виробника з питань відновлення працездатності, експлуатації обладнання та програмного забезпечення в режимі «реального» часу (Замовник безпосередньо пов’язується з першим доступним інженером технічної підтримки виробника). Продавцем повинно проводитися апаратне ремонтування на місці експлуатації по робочих днях.

Вартість обладнання – 300 000 грн. Тендер запланований 7 листопада.

2018-10-23T13:02:08+03:00