Главная страница » Новини » Харківський Політехнічний Інститут планує закупити послуги по вивезенню та утилізації твердих побутових відходів

Харківський Політехнічний Інститут планує закупити послуги по вивезенню та утилізації твердих побутових відходів

Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут» планує закупити послуги по вивезенню та утилізації твердих побутових відходів. Про це повідомляється в оголошенні про проведення відкритих торгів, розміщеному на майданчику Zakupki.ua. Відповідно до нього, навчальний заклад придбає послуги, пов’язані з вивезенням та утилізацією твердих побутових відходів, загальна вартість яких складає 900 000 гривень.

Учасники, які планують взяти участь в тендерній процедурі, при поданні своїх пропозицій повинні враховувати мінімальний крок пониження, який становить 4 500 гривень. З учасником, що запропонує найнижчу ціну, буде укладений договір, відповідно до якого послуги надаватимуться до кінця 2019 року.

Пропозиції для участі в електронних торгах приймаються до 13 лютого 2019 року. Початок аукціону – 14 лютого 2019 року. Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4770003, можна отримати тендерну документацію та ознайомитися з детальними умовами проведення електронних торгів.

2019-01-29T16:28:01+03:00