Главная страница » Новини » Крижанівська сільська рада придбає сміттєвоз

Крижанівська сільська рада придбає сміттєвоз

Крижанівська сільська рада Лиманського району Одеської області планує придбати сміттєвоз з заднім завантаженням, очікувана вартість якого складає 3 060 000 гривень. Спеціалізована техніка буде закуплена шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro.

Основною метою закупівлі є створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації та захоронення ТПВ і запобігання їх шкідливої дії на навколишнє природне середовище і здоров’я людей.

Відповідно до оголошення, розміщеного на майданчику Zakupki.ua, аукціон розпочнеться 6 березня 2019 року. До цього часу учасникам необхідно подати тендерні пропозиції. При цьому необхідно врахувати мінімальний крок пониження ціни, що становить 10 000 гривень.

З переможцем торгів, який запропонує сміттєвоз по найменшій ціні, буде підписаний договір. Згідно з ним товар повинен бути доставлений до 31 липня 2019 року за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 5. Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4868382 можна більш детально ознайомитися з умовами проведення торгів та отримати тендерну документацію.

2019-02-19T17:25:20+03:00