Главная страница » Новини » Київський психоневрологічний інтернат планує придбати хліб

Київський психоневрологічний інтернат планує придбати хліб

Київський психоневрологічний інтернат планує придбати хліб шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro. Як стало відомо із оголошення, розміщеного на майданчику Zakupki.ua, медичний заклад підпише договір на постачання житнього, пшеничного хліба та кексів, загальною вартістю 806 608 гривень.

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, які можуть забезпечити доставку хліба, якість якого відповідає чинним на території України державним стандартам, результату (протоколу, висновку, тощо) досліджень, якісному посвідченню. Вони повинні подати тендерні пропозиції до 27 березня 2019 року, враховуючи, що мінімальний крок пониження ціни становить 8 066 гривень.

Учасник, який запропонує найменшу ціну, стане переможцем торгів. Він буде поставляти хліб протягом 2019 року за адресою: місто Київ, вул. М. Юнкерова, 37. Для отримання тендерної документації та ознайомлення з детальними умовами проведення закупівлі необхідно перейти за адресою https://etp.zakupki.com.ua/tender/4942180

2019-03-12T10:30:56+03:00