Главная страница » Новини » Київводоканал закуповує насоси та компресори

Київводоканал закуповує насоси та компресори

Нещодавно ПрАТ «АК Київводоканал» ініціював проведення тендеру, на який виставляється 14 лотів. На даних лотах розподілені насоси та запасні частини відповідно до їх функціональності та призначення.

Для того, щоб отримати детальну інформацію, слід завантажити тендерну документацію, що знаходиться за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4671776 З даної документації можна дізнатися про вимоги до кожного із лотів, попередню очікувану вартість закупівлі та розмір гарантійного забезпечення.

Загальна вартість закупівлі становить 23 654 502 грн. Учасники, що бажають прийняти участь у торгах, повинні подати власні цінові пропозиції, що потрібно сформувати на базі тендерних вимог, висунутих ініціатором. Прийматимуться заявки від учасників до 11 лютого поточного року. По кожному із лотів передбачається наявність гарантійного забезпечення. Для того, щоб отримати інформацію про те, як підготувати гарантійне забезпечення та результативно прийняти участь у торгах, можна довідатися у службі підтримки сайту Zakupki.Ua, що є акредитованим учасником системи Prozorro.

2019-01-11T14:03:50+03:00