Главная страница » Новини » Лікувальний корпус Київської міської наркологічної клінічної лікарні потребує капітального ремонту

Лікувальний корпус Київської міської наркологічної клінічної лікарні потребує капітального ремонту

Київська міська наркологічна клінічна лікарня оголошує про проведення відкритих торгів на закупівлю робіт, пов’язаних з капітальним ремонтом та реставрацією. Як стало відомо із оголошення, розміщеного на електронному майданчику Zakupki.ua, планується проведення капітального ремонту будівлі лікувального корпусу, розташованого на вулиці Качалова, 5А.

На сьогоднішній день Київська міська наркологічна клінічна лікарня являє собою унiкальну вiтчизняну систему лiкування та реабiлiтацiї хворих, якi мають проблеми вживання наркотикiв та алкоголю та членiв їх сiмей. Клінічна лікарня «Соцiотерапiя» – це наркологiчна служба, що обслуговує весь Київ.Проведення капітального ремонту спрямовано на покращення експлуатаційних умов лікувального корпусу для якісного проведення лікувального процесу.

Підрядну організацію буде обрано згідно з положеннями чинного законодавства України. Як стало відомо, очікувана вартість робіт складає 8 985 200 гривень.

Для участі в торгах, які відбудуться 25 лютого 2019 року, необхідно подати належно оформлені тендерні пропозиції. Вони приймаються до 22 лютого 2019 року. При цьому слід враховувати мінімальний крок пониження ціни, який складає 44 926 гривень.
З учасником, який запропонує найвигідніші умови виконання робіт, а саме найменшу вартість їх проведення, буде укладений договір. Відповідно до нього, роботи по капітальному ремонту слід закінчити до 30 червня 2019 року. Перейшовши за посланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4819955, можна отримати документи закупівлі та ознайомитися з детальними умовами проведення електронних торгів.

2019-02-07T23:22:44+03:00