Главная страница » Новини » Львівський ліцей ім.Героїв Крут закуповує рибу

Львівський ліцей ім.Героїв Крут закуповує рибу

тендер свіжоморожена риба

Відповідно до оголошення, що розміщене на майданчику “Zakupki”, Комунальний заклад Львівської обласної ради Державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут організовує закупівлі. Предметом тендерних закупівель є свіжоморожена риба. Кількість необхідної продукції та її характеристики детально викладені у пакеті тендерних документів, що прикріплюється до оголошення . Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5543672/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів та послуг. На поточні закупівлі планується виділити суму до 150 000 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків.

Підприємці, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати власні цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, становить 14 925 гривень. Формуючи кошторис, потрібно врахувати не тільки вартість продукції, але і транспортні витрати.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 13 вересня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за підсумками якого обереться переможець тендеру. З ним буде підписано угоду на поставку товарів до кінця поточного року.

2019-09-02T10:08:37+03:00