Главная страница » Новини » Любомирівський психоневрологічний інтернат закуповує йогурт

Любомирівський психоневрологічний інтернат закуповує йогурт

тендер йогурт

Відповідно до оголошення, розміщеного на майданчику “Zakupki”, комунальна установа «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради організовує закупівлі. Предметом державних закупівель є  йогурт рідинний ароматизований 1,5% жирність, кефір 1% жирність, сметана 15% жирність, ряжанка 4% жирність.

Опис та якісні характеристики продукції детально описані у пакеті тендерних документів, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Детально – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5844129/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання товарів чи послуг. Очікувана вартість закупівлі за даним тендером становить 261 090 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Підприємці, що будуть приймати участь у тендері, повинні підготувати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів.

Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, становить 2 610 гривень. Формуючи кошторис, слід включити до кошторису постачання продукції транспортні витрати.

Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 2 грудня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться тендер, за результатами якого буде обрано переможця торгів.

2019-11-18T12:23:57+03:0021 November 2019|