Главная страница » Новини » Макарівська селищна рада придбає систему відеоспостереження

Макарівська селищна рада придбає систему відеоспостереження

Макарівська селищна рада оголошує про проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro відповідно до вимог чинного законодавства України. В оголошенні, опублікованому на майданчику Zakupki.ua, повідомляється, що предметом закупівлі є система відеоспостереження в смт Макарів Макарівського району Київської області. Очікувана вартість закупівлі складає 1 060 000 гривень. Адреса поставки: Київська область, селище міського типу Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.

Метою встановлення системи відеоспостереження в смт Макарів Макарівського району Київської області є створення належних умов для ефективної роботи органів виконавчої влади та правоохоронних органів при виникненні кризових ситуацій, підвищення загального рівня безпеки населення, вдосконалення діяльності правоохоронних органів, покращення їх матеріально-технічного забезпечення.
Для участі в електронних торгах, які відбудуться 12 березня 2019 року, необхідно подати тендерні пропозиції з урахуванням того, що мінімальний крок пониження ціни становить 10 600 гривень. Документи приймаються до 11 березня 2019 року.

Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4889651, можна отримати тендерну документацію та більш детально ознайомитися з проведенням відкритих торгів.

2019-02-23T18:53:19+03:00