Главная страница » Новини » Міжнародний аеропорт “Львів” закуповує систему відстеження багажу

Міжнародний аеропорт “Львів” закуповує систему відстеження багажу

Система відстеження багажу є одним із ключових моментів управління аеропортом з точки зору збереження безпеки, а також організації взаємного розуміння між аеропортом та авіакомпаніями. Система дозволятиме отримати оперативну та достовірну інформацію про місцезнаходження багажу з моменту прибуття в аеропорт до його навантаження на борт та гарантувати те, що багаж перевозитиметься разом із його власником.

Це дозволить автоматизувати та прискорити ручні процеси діяльності співробітників, скоротити або взагалі виключити некоректно завантажені багажі, визначити приналежність багажу пасажирові.

Рішення  BRS будується із використанням клієнт-серверної архітектури, в центрі якого стоять технології на базі Windows у поєднанні із клієнтськими додатками, що працюватимуть через систему Інтернет.

Програмний комплекс включатиме базу даних про рейси, пасажирів та багаж, а також потужний аналізатор повідомлень про багажі, що отримуються від авіакомпаній.

На придбання такої системи аеропорт планує витратити 12 тисяч євро.

Учасники тендеру повинні у складі своєї тендерної пропозиції надати лист-гарантію щодо відповідності запропонованого продукту заключеним у тендерних вимогах. Пропозиції організатор торгів буде приймати до 7 листопада. Аукціон буде проводитися 8 листопада о 15:33.

Деталі тут

2018-10-23T10:19:49+03:00