Главная страница » Новини » На капітальний ремонт Костянтинівської спеціалізованої ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 виділено 7,8 мільйона гривень

На капітальний ремонт Костянтинівської спеціалізованої ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6 виділено 7,8 мільйона гривень

Департамент капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації оголошує про проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro відповідно до вимог чинного законодавства України. Про це повідомляється в оголошенні, розміщеному на майданчику Zakupki.ua. Згідно з ним, предметом закупівлі є капітальний ремонт (утеплення фасадів) будівлі Костянтинівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів Костянтинівської міської ради за адресою: вул. 6 Вересня, 79, м. Костянтинівка (ІІ-а черга).

Метою проведення капітального ремонту є створення умов для надання освітніх послуг мешканцям міста, покращення рівня комфортного перебування людей в приміщеннях школи шляхом утеплення фасадів та підвищення рівня ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів.

Як стало відомо, очікувана вартість проведення робіт складає 7 800 265 гривень.

Тендерні пропозиції учасників подаються до 10 березня 2019 року. При цьому враховується мінімальний крок пониження ціни, який становить 234 007 гривень. Замовник вимагає від учасників внесення гарантійного забезпечення, сума якого складає 32 000 гривень.

Початок аукціону – 11 березня 2019 року. Учасник, який запропонує найменшу ціну за виконання капітального ремонту та реставрації приміщення, стане переможцем торгів. Відповідно до умов договору, він повинен закінчити передбачені технічним завданням роботи до кінця 2020 року. Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4892926, можна отримати тендерну документацію та ознайомитися з детальними умовами проведення торгів.

2019-02-26T13:07:37+03:00