Главная страница » Новини » На капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вул. Свободи м. Слов’янськ виділено 1,6 мільйона гривень

На капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вул. Свободи м. Слов’янськ виділено 1,6 мільйона гривень

Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради шукає підрядника для проведення електромонтажних робіт, а саме, капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вул. Свободи м. Слов’янськ. В оголошенні, розміщеному на майданчику Zakupki.ua, повідомляється, що підрядник буде визначений шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro. Очікувана вартість закупівлі складає 1 615 510 гривень.

Метою проведення робіт є покращення рівня благоустрою населеного пункту та забезпечення безперебійного електропостачання.
До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, в наявності у яких є необхідне обладнання, матеріально-технічна база та працівники відповідної кваліфікації. Вони повинні подати оформлені в електронному вигляді тендерні пропозиції до 28 березня 2019 року, враховуючи при цьому, що мінімальний крок пониження ціни становить 8 000 гривень. Слід зазначити, що тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання гарантійного забезпечення у розмірі 8000 гривень.

Початок аукціону – 29 березня 2019 року. З учасником, який запропонує найменшу ціну за виконання робіт, буде підписаний договір. Відповідно до нього, капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вул. Свободи м. Слов’янськ необхідно закінчити до 1 липня 2019 року. Отримати документи торгів можна за адресою https://etp.zakupki.com.ua/tender/4953741

2019-03-13T14:28:19+03:00