Главная страница » Новини » На монтаж каркасу будівлі для будівництва казарми у смт Черкаське виділяється 10 млн грн

На монтаж каркасу будівлі для будівництва казарми у смт Черкаське виділяється 10 млн грн

тендер будівництво казарми

Закуповуються послуги монтажу металевого каркасу будівлі при капітальному будівництві казарми № 3, смт Черкаське, Дніпропетровська обл. Ініціатор закупівель: Окремий мостовий загін №26 об’єднаного закону державної спеціальної служби транспорту. Про це було оголошено на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://zakupki.com.ua/tender/5390218/ru

Очікувана вартість закупівель становить 10 642 106 грн.Однак , за допомогою Prozorro організація планує зменшити витрати. Те підприємство, яке зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем торгів. Мінімальний крок зменшення вартості складає 106 421 гривень. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 53 210 грн. Окрім цього, слід підготувати пакет документації, в якому вказується про наявність відповідно техніки та персоналу, що здатні якісно надати дані послуги.

Тендерні пропозиції можна надсилати до 23 липня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим ініціатором тендеру. Документи доступні в цифровому форматі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-07-12T16:06:41+03:00