Главная страница » Новини » На закупівлю автоматизованої системи приготування протипухлинних препаратів буде витрачено 32 млн грн.

На закупівлю автоматизованої системи приготування протипухлинних препаратів буде витрачено 32 млн грн.

тендер автоматизована система приготування протипухлинних препаратыв

Національний інститут раку закуповує автоматизовану систему приготування протипухлинних препаратів. Про це було оголошено року на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5279471/ru

Бюджетом закупівель передбачена сума 32 500 000 гривень для придбання трьох комплектів обладнання. Проте, за допомогою Prozorro організація планує скоротити витрати. Той учасник, який зможе надати найвигіднішу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах. Мінімальний крок на пониження складає 32 500 гривень. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 975 000 грн.

Пропозиції можна подавати до 11 липня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Щоб отримати більш детальну інформацію по тендеру, необхідно отримати пакет документів , який є наданим організатором торгів . Даний пакет надається у електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-06-17T13:24:32+03:00