Главная страница » Новини » Національна академія Національної гвардії України закуповує макарони

Національна академія Національної гвардії України закуповує макарони

тендер макаронні вироби першого гатунку

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику “Zakupki”, Національна академія Національної гвардії України організовує закупівлі. Їх предметом є макаронні вироби 1 ґатунку – 10 000 кг.

Опис та якісні характеристики продукції детально викладені у пакеті тендерних документів, що прикріплюється до оголошення . Деталі доступні за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5448638/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів та сервісів. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 185 000 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що будуть приймати участь у тендері, повинні підготувати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів. Крок зменшення цінової пропозиції, згідно оголошення, складає 5 550 грн. Формуючи кошторис, потрібно включити до кошторису постачання продукції транспортні витрати. Також слід підготувати банківську гарантію на суму 5 500 грн. Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 14 серпня 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам аукціон, за підсумками якого оберуть переможця торгів. З переможцем буде підписано угоду на постачання товарів до кінця поточного року.

2019-08-01T22:22:03+03:00