Главная страница » Новини » Національний парк “Синевір” планує реконструкцію центру реабілітації бурого ведмедя

Національний парк “Синевір” планує реконструкцію центру реабілітації бурого ведмедя

тендер реконструкція реабілітаційного центру бурого ведмедя

ДП “НПП Синевір”закуповує роботи по реконструкції реабілітаційного центру бурого ведмедя національного природного парку “Синевир”. Публічне оголошення нещодавно розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5368485/ru.

Бюджетом закупівель передбачена сума 10 576 815 грн. Проте, за допомогою Prozorro організація планує зменшити видатки, до участі у торгах запрошуються вітчизняні та зарубіжні компанії, які готові позмагатися за державне замовлення.

Учасник, що зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах . Мінімальний крок на пониження складає 10 576 гривень. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 50 000 грн. Цінові пропозиції можна надсилати до 23 липня 2019 року після чого відбудеться розкриття пропозицій та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації, який є наданим ініціатором тендеру . Документи доступні в електронній формі на майданчику Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-07-07T11:51:15+03:00