//Новини щодо 24 годин на виправлення помилок
  • 24 години на виправлення помилок

Новини щодо 24 годин на виправлення помилок

Останні новини у сфері публічних закупівель стосуються функції для учасників – 24 години на виправлення помилок. Чим саме ця функція привернула на себе увагу – читайте далі.

Обмеження для постачальників

Prozorro встановило обмеження для постачальників на завантаження в електронну систему будь-яких документів на етапі кваліфікації після аукціону.

Інколи замовники вимагали підвантажувати документи саме на цьому етапі, хоча такі дії замовника перечать Закону України “Про публічні закупівлі”. Тому учасники більше не мають технічної можливості завантажувати документи під час кваліфікації, яка проходить після аукціону та перед визначенням переможця торгів.

При цьому, в закупівлях, оголошених після 19 квітня, учасник може скористатися функцією – 24 години на виправлення помилок, а переможець торгів може завантажити документи, які підтверджують відсутність підстав для відмови в участі в закупівлі, після визначення цього учасника переможцем.

Команда Prozorro нагадує, що тендерні пропозиції постачальники мають подавати на етапі “Подання пропозицій”, ніяк не пізніше.

Технічні проблеми у закупівлях Prozorro

Тимчасово учасники багатолотових закупівель і переговорної процедури для потреб оборони не можуть підвантажувати документи при використанні функції 24 години на виправлення помилок на всіх майданчиках. Наразі фахівці Prozorro усувають недолік. Про завершення робіт повідомимо додатково.