Главная страница » Новини » Оголошено тендер на закупівлю 970 кг сосисок та ковбас

Оголошено тендер на закупівлю 970 кг сосисок та ковбас

тендер сосиски

Відповідно до оголошення, опублікованого на сайті “Zakupki.UA”, Відділ освіти Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації організовує закупівлі. Їх предметом є сосиски варені вищого ґатунку та ковбаса варена вищого ґатунку. Всього, відповідно до оголошення потрібно придбати 970 кг продукції.

Характеристика продукції та її опис детально викладені у тендерній документації, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Більш детально можна отримати інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5440785/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи сервісів. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 137 500 грн., однак організація планує скоротити видатки. Підприємці, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати власні цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог організатора закупівель.

Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, становить 1 375 гривень. Формуючи кошторис, потрібно включити до кошторису постачання продукції вартість її доставки.

Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 13 серпня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за результатами якого буде обрано переможця тендеру. З ним буде підписано угоду на постачання продукції до кінця поточного року.

2019-07-28T16:04:58+03:00