Главная страница » Новини » Оголошено тендер на закупівлю курятини

Оголошено тендер на закупівлю курятини

тендер курятина

Відповідно до оголошення, що розміщене на тендерному майданчику “Zakupki”, спеціалізований центр медико-соціальної реабілітації дітей Дніпровської обласної ради  ініціює закупівлі.

Їх предметом є філе курей бройлерів заморожене, тушка курей бройлерів заморожена. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально викладені у тендерній документації, що подаються разом із оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5459744/ru

Zakupki.Ua є учасником системи Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання продукції та сервісів. Бюджетом закупівель передбачена сума 200 000 грн., однак організація планує скоротити видатки. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні підготувати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель.

Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, становить 1 000 гривень. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно включити до кошторису постачання продукції вартість її доставки. Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 19 серпня 2019 року.

2019-08-02T13:59:02+03:00