Главная страница » Новини » Орловський психоневрологічний інтернат закуповує сливи та виноград

Орловський психоневрологічний інтернат закуповує сливи та виноград

тендер сливи

Відповідно до оголошення, що розміщене на тендерному майданчику Zakupki.Ua, КУ “Орловський психоневрологічний інтернат” ЗОР проводить закупівлі. Предметом тендерних закупівель є cлива та виноград. Кількість необхідної продукції та її характеристики детально описані у тендерних документах, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5450741/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи послуг. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 60 000 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що планують приймати участь у тендері, повинні подати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, складає 600 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, слід врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 15 серпня 2019 року. 16 cерпня відбудеться сам аукціон, за підсумками якого обереться переможець торгів.

2019-08-02T09:11:47+03:00