Главная страница » Новини » Планується капітальний ремонт провулку Першотравневого в с. Сенча Лохвицького району

Планується капітальний ремонт провулку Першотравневого в с. Сенча Лохвицького району

Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради планує закупівлі послуг капітального ремонту проїзної частини провулку Першотравневого в с. Сенча Лохвицького району Полтавської області.

Бюджетом закупівель передбачена сума 2 507 853 грн. Однак за результатами торгів установа планує скоротити витрати та зекономити кошти сільського бюджету. Той учасник, який зможе зробити найвигіднішу цінову пропозицію, стане переможцем у даних торгах.

Мінімальний крок зменшення вартості становить 25 857 гривень. Учасники також повинні надати пакет документів із підтвердженням можливості здійснення ремонту та наявності необхідної техніки, обладнання і робочої сили.

Цінові пропозиції можна подавати до 1 квітня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації, який є наданим організатором торгів . Документи доступні у електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

Публічне оголошення розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/4958412/ru

2019-03-14T11:50:40+03:00