Главная страница » Новини » Prozorro Market » Prozorro Market – прорив у публічних закупівлях, плюси для замовників та постачальників

Prozorro Market – прорив у публічних закупівлях, плюси для замовників та постачальників

2020-03-24T12:02:04+03:0024.03.2020|Tags: , |

 


Prozorro Market – електронний каталог для проведення закупівель вартістю до 200 тис.грн., яким можна буде повноцінно користуватись на нашому майданчику з 19 квітня. Функціонал у Prozorro Market ідентичний до онлайн-магазину, що дозволяє постачальникам і замовникам отримати ряд переваг у публічних закупівлях. 


Prozorro Market для замовника

Користуючись е-каталогом замовник реалізовує головну свою ціль у допорогових закупівлях – швидке їх проведення, адже йому не потрібно складати тендерну документацію, публікувати оголошення закупівлі, проводити кваліфікацію. Це для нього великий плюс завдяки тому, що така процедура значно зручніша, ніж спрощена процедура закупівлі, на проведення якого  вимагається близько 15 днів. Щоб придбати товар в Prozorro Market потрібно декілька хвилин для обрання найкращої пропозиції серед кількох постачальників та його придбання, до 7 днів – для отримання. Оплатити товар замовник може протягом 14 днів.

Усіма організаційними питаннями, що турбують замовника при конкурентних процедурах закупівлі, в е-каталозі займається адміністратор ринку, тобто ЦЗО – центральна закупівельна організація. Окрім цього, приводом для радості замовника в Prozorro Market є автоматична публікація звіту про укладений договір.


Е-каталог (Prozorro Market) для постачальника

Плюси електронного каталогу для замовників зрозумілі, але яку вигоду від використання Prozorro Market отримує постачальник? По-перше – в постачальника з’являється нова точка збуту товарів, продукції, послуг. По-друге – не потрібно щоразу проходити кваліфікацію. Достатньо одного разу подати документи до ЦЗО, після чого, протягом п’яти днів проводиться одноразова кваліфікація постачальника та товару. Також необхідно зареєструватися на нашому майданчику. Цього достатньо, щоб постачальник зміг розпочати продавати власний товар у Prozorro Market. 

Умови розміщення товару в е-каталозі:

  • товар розміщується в е-каталозі безкоштовно
  • комісія від успішно проданого товару становить 5%.

Важливо пам’ятати, що метою створення Prozorro Market є не тільки створення більш комфортних умов проведення допорогових закупівель для постачальників і замовників, а й для підтримки принципів конкуренції та прозорості у сфері публічних закупівель.