Главная страница » Новини » Психоневрологічний інтернат Запорізької області закуповує сир

Психоневрологічний інтернат Запорізької області закуповує сир

тендер сир

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику Zakupki.Ua, комунальна установа «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради ініціює закупівлі. Їх предметом є твердий російський, сир кисломолочний жирність до 9% загальною вагою 6030 кілограм.

Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5844116/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи послуг. Очікувана вартість закупівлі за даним тендером становить 365 210 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що планують приймати участь у торгах, повинні підготувати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, становить 3 652 гривень. Формуючи кошторис, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і витрати на доставку.

Учасникам слід подавати пакет документів із пропозиціями до 2 грудня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться аукціон, за результатами якого буде обрано переможця тендеру. З переможцем буде підписано угоду на постачання товарів до кінця 2020 року.

2019-11-18T12:29:27+03:0022 November 2019|