Главная страница » Новини » Реабілітаційний центр “Південний Буг” проводить закупівлі молока

Реабілітаційний центр “Південний Буг” проводить закупівлі молока

тендер молоко коровяче

тендер молоко коровяче

Відповідно до оголошення, що розміщене на майданчику Zakupki.Ua, ДП “Медичний реабілітаційний центр “Південний Буг” ініціює закупівлі. Предметом державних закупівель є молоко коров’яче питне пастеризоване 2,5 % жирності. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально описані у пакеті тендерних документів, що прикріплюється до оголошення. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5147188/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro , що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання товарів чи послуг. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 262 790 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Організації, що будуть приймати участь у торгах, повинні подати свої пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель.

Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, відповідно до оголошення, становить 1 313 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно включити до кошторису постачання продукції транспортні витрати.

Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 19 травня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за підсумками якого оберуть переможця торгів. З ним буде підписано угоду на постачання товарів до 31.12.2019 року.

2019-05-04T19:54:30+03:00