Главная страница » Новини » Романівський дитячих будинок-інтернат проводить закупівлі овочів та фруктів

Романівський дитячих будинок-інтернат проводить закупівлі овочів та фруктів

тендер овочі та фрукти

Відповідно до оголошення, розміщеного на тендерному майданчику Zakupki.Ua, комунальна установа “Романівський дитячий будинок-інтернат “Житомирської обласної ради” проводить закупівлі. Предметом державних закупівель є овочі та фрукти в асортименті.

Кількість необхідної продукції та її характеристики детально викладені у пакеті тендерних документів, що подаються разом із оголошенням. Кожна зацікавлена у тендері особа може отримати більш детальну інформацію за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5495352/ru

Zakupki.Ua – офіційний майданчик Prozorro, що передбачає зменшення витрат державних коштів на придбання продукції чи сервісів. Очікувана вартість закупівлі за даним тендером становить 68 500 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що планують приймати участь у торгах, повинні подати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, складає 500 гривень. Формуючи кошторис, потрібно врахувати не тільки ціну реалізації продукції, але і вартість її доставки. Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 30 серпня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам тендер, за результатами якого обереться переможець тендеру.

2019-08-14T10:26:11+03:00