//Розмір сплати за подання скарги та повернення коштів учаснику
  • повернення коштів за подання скарги

Розмір сплати за подання скарги та повернення коштів учаснику

2022-05-02T11:15:07+03:0028.04.2020|Tags: |

Ми вже повідомляли, що Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 292 “Про встановлення розміру плати за подання скарги та затвердження Порядку здійснення плати через електронну систему закупівель та її повернення суб’єкту оскарження”. Зараз детальніше розглянемо, що саме вказано у даній постанові.

Відтепер учаснику за подання скарги доведеться платити:

0,3% від очікуваної вартості закупівлі або лота, але не менше 2 тис. грн і не більше 85 тис. грн

Якщо відбувається оскарження: тендерної документації; технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі або кваліфікаційних критеріїв до учасників відбору; прийнятих рішень або бездіяльності замовника; до закінчення етапу подання пропозицій.

2 тис. грн

У разі оскарження тендерної документації, дій або бездіяльності замовника до аукціону відповідно до Закону “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”

0,6% від очікуваної вартості предмета закупівлі або лота, але не менше 3 тис. грн і не більше 170 тис. грн

Якщо є намір оскаржити лот, предмет закупівлі або ціну енергосервісного договору, відповідно до Закону України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації” після:

    • розгляду та оцінки тендерних пропозицій
    • розгляду тендерних пропозицій і документів на першому етапі конкурентного діалогу, торгів з обмеженою участю
    • публікації повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в системі Prozorro.

Розмір плати електронна система підраховує автоматично та, при необхідності, округлює до наступних 10 гривень. Вказану суму учасник сплачує через електронну систему закупівель. У разі “успішної” скарги за повернення коштів відповідає ДП “ПРОЗОРРО”.