Главная страница » Новини » Шляхом організації тендеру планується знайти виконавця ремонту зварювального маніпулятора

Шляхом організації тендеру планується знайти виконавця ремонту зварювального маніпулятора

тендер маніпулятор

Філія “Панютинський вагоноремонтний завод” акціонерного товариства “Українська залізниця” планує проведення капітального  ремонту зварювального маніпулятора. Публічне оголошення розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://zakupki.com.ua/tender/5715332/ru

Очікувана вартість закупівель становить 216 000 грн. Проте, за результатами торгів організація планує скоротити витрати. Учасник, що зможе зробити найвигіднішу цінову пропозицію, стане переможцем торгів. Мінімальний крок зменшення вартості складає 1 080 гривень. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 2 160 грн.

Тендерні пропозиції можна надсилати до 31 жовтня 2019 року після чого відбудеться сам аукціон та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим ініціатором закупівель. Даний пакет надається в електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-10-17T13:12:33+03:00