Главная страница » Новини » Центр інноваційних медичних технологій НАН України оновлює матеріально-технічну базу наукової установи

Центр інноваційних медичних технологій НАН України оновлює матеріально-технічну базу наукової установи

Державна наукова установа “Центр інноваційних медичних технологій НАН України” планує придбати сучасне обладнання для потреб медицини шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro. Про це стало відомо із оголошення, опублікованого на майданчику Zakupki.ua за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4792576

Відповідно до нього, державна наукова установа придбає апарат УЗД експертного класу та два переносні апарата УЗД. Загальна вартість закупівлі складає 3 600 000 гривень.

До участі в торгах, які відбудуться 10 квітня 2019 року, запрошуються фізичні та юридичні особи, які можуть здійснити поставку медичного обладнання до 4 березня 2019 року. УЗД-апарати повинні відповідати технічним умовам замовника, ознайомитися з якими можна в тендерній документації.

З учасником, який запропонує найменшу ціну, буде укладений договір. Відповідно до нього, поставка медичного обладнання буде здійснюватися за адресою: Україна, м. Київ, Вознесенський узвіз, 22.

2019-02-07T20:48:55+03:00