Главная страница » Новини » У Дніпрі закуповують шкільну та спортивну форму на 1,1 млн грн.

У Дніпрі закуповують шкільну та спортивну форму на 1,1 млн грн.

тендер закупівля форми

Відповідно до оголошення, опублікованого на майданчику Zakupki.Ua, Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради ініціює закупівлі. Предметом державних закупівель є шкільна та спортивна форма. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально викладені у тендерних документах, що подаються разом із оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5301494/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи сервісів. Бюджет організації планує для придбання товарів виділити суму 1 148 334 грн., однак організація планує скоротити видатки.

Організації, що планують приймати участь у торгах, повинні підготувати свої цінові пропозиції із врахуванням усіх вимог ініціатора закупівель. Крок зменшення цінової пропозиції, відповідно до оголошення, складає 5 741 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, слід врахувати не тільки вартість продукції, але і вартість її доставки. Організатор готовий приймати цінові пропозиції до 29 червня 2019 року. Після їх оцінки відбудеться сам тендер, за підсумками якого оберуть переможця торгів. З ним буде підписано угоду на поставку товарів до кінця року.

2019-06-19T15:20:30+03:00