Главная страница » Новини » У навчальні заклади Миколаєва закуповується хліб

У навчальні заклади Миколаєва закуповується хліб

тендер хліб

Відповідно до оголошення, розміщеного на майданчику Zakupki.Ua, комунальне виробниче підприємство по організації харчування у навчальних закладах Миколаєва організовує закупівлі. Предметом державної закупівлі є свіжовипечені хлібопродукти.

  • хліб пшеничний з борошна І ґатунку – 71288.14 кілограми;
  • хліб житньо-пшеничний – 11228.91 кілограми.

Опис продукції, її характеристики та кількість детально описані у тендерних документах, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5593241/ru

Zakupki.Ua – тендерний майданчик, акредитований у системі державних закупівель Prozorro, що передбачає не тільки закупівлі, але і скорочення витрат на придбання продукції та сервісів. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 1 555 419 грн., однак організація планує зменшення витрат. Підприємці, що будуть приймати участь у тендері, повинні підготувати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора закупівель. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, складає 7 777 грн. Формуючи кошторис, слід врахувати не тільки вартість продукції, але і транспортні витрати. Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 27 вересня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться аукціон, за результатами якого обереться переможець торгів.

2019-09-13T13:32:25+03:00