Главная страница » Новини » У Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат закуповують хліб

У Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат закуповують хліб

тендер хліб 358 тисяч

Відповідно до оголошення, що розміщене на сайті Zakupki.Ua, Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ініціює закупівлі. Їх предметом є хліб вагою 600 гр. Кількість необхідних продуктів та їх опис детально викладені у пакеті тендерних документів, що розміщені на сайті разом з оголошенням. Ознайомитися з деталями може кожна зацікавлена особа за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/6100638/ru

Zakupki.Ua є акредитованим тендерним майданчиком системи “Prozorro”, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи сервісів. Для поточних закупівель передбачається виділити бюджет до 358 560 грн., однак організація ставить за мету скорочення видатків. Підприємці, що будуть приймати участь у торгах, повинні підготувати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог організатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, становить 1 500 гривень. Формуючи кошторис, потрібно врахувати не тільки вартість продукції, але і транспортні витрати.

Свої цінові пропозиції учасники повинні подати до 19 січня 2020 року. Після їх розгляду відбудеться тендер, за підсумками якого буде обрано переможця торгів.

 

2020-01-05T14:07:34+03:006 January 2020|