Главная страница » Новини » У селі Велика Олександрівка збудують амбулаторію

У селі Велика Олександрівка збудують амбулаторію

тендер будівництво амбулаторії

Управління капітального будівництва та архітектури Бориспільської районної державної адміністрації Київської області закуповує  послуги будівництва Великоолександрівської медичної амбулаторії.

Оголошення про відкриті торги розміщене на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за адресою: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5028233/ru

Бюджет організації на поточні закупівлі передбачає суму 9 818 259 грн. Однак, за результатами торгів організація планує скоротити витрати. Той учасник, який зможе зробити найвигіднішу цінову пропозицію, стане переможцем торгів.

Мінімальний крок на пониження складає 98 182 гривень. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 49 091 грн.

Цінові пропозиції можна надсилати до 15 квітня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Щоб отримати більш детальну інформацію по тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації, який є наданим ініціатором закупівель. Даний пакет надається у електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-04-04T18:26:17+03:00