Главная страница » Новини » У смт Архангельське Високопільського району буде амбулаторія

У смт Архангельське Високопільського району буде амбулаторія

Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації планує будівництво міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Миру 32 Б.

Для того, щоб реалізувати будівництво, оголошено тендер, із відповідним оголошенням можна ознайомитися на електронному тендерному майданчику Zakupki.Ua: https://etp.zakupki.com.ua/tender/3822920/ru

До участі у тендері запрошуються будівельно-ремонтні організації, що мають ліцензію на здійснення даної діяльності. Також важливим є наявність кваліфікованого персоналу та техніки, щоб виконати весь обсяг робіт, що передбачається тендерною документацією. Зазначимо, що вартість будівництва становить  5 538 523 грн. При цьому, якщо будівельна організація запланує приймати участь у тендері, вона повинна підготувати гарантійне забезпечення у розмірі 27 692 грн. Заявки на участь у торгах потрібно подавати до 12 грудня поточного року. Самі ж цінові пропозиції потрібно готувати із врахуванням мінімального кроку пониження вартості у розмірі  13 846 грн.

Відповідно до планів міста, будівництво потрібно закінчити до 27 грудня 2019 року.

2018-11-26T11:25:49+03:00