Главная страница » Новини » Укрзалізниця закуповує оселедець

Укрзалізниця закуповує оселедець

тендер оселедець

Відповідно до оголошення, опублікованого на сайті “Zakupki”, філія “Панютинський вагоноремонтний завод” АТ “Укрзалізниця” організовує закупівлі. Предметом державних закупівель є солоний оселедець. Кількість продукції та їх опис детально описані у тендерних документах, що прикріплюється до оголошення.

Детально – за адресою: https://zakupki.com.ua/tender/5548969/ru

Zakupki.Ua є учасником системи Prozorro, що передбачає можливість мінімізації витрат на придбання товарів чи сервісів. На поточні закупівлі планується виділити суму до 5 808 грн., однак організація планує зменшення витрат. Організації, що планують приймати участь у тендері, повинні подати власні пропозиції з цінами із врахуванням усіх вимог ініціатора торгів. Мінімальний крок пониження вартості пропозиції, згідно оголошення, становить 29 грн. Розраховуючи пропозицію по ціні, потрібно врахувати не тільки вартість продукції, але і вартість її доставки.

Учасники тендеру повинні підготувати цінові пропозиції до 16 вересня 2019 року. Після їх розгляду відбудеться сам аукціон, за результатами якого оберуть переможця торгів.

2019-09-02T18:37:16+03:00