Главная страница » Новини » Управління капітального будівництва Одеської міської ради проводить ремонт покрівлі

Управління капітального будівництва Одеської міської ради проводить ремонт покрівлі

тендер ремонт даху та фасаду

Управління капітального будівництва Одеської міської ради планує закупівлі ремонтно-реставраційних робіт фасаду та покрівлі будівлі, розташованої в історичній частині м. Одеси. Публічне оголошення розміщене року на сайті «Zakupki.Ua», а з текстом оголошення можна ознайомитися за посиланням: https://etp.zakupki.com.ua/tender/5336592/ru

Бюджетом закупівель передбачена сума 16 257 400 грн. Однак за допомогою Prozorro установа планує зменшити витрати. Учасник, що зможе зробити найнижчу цінову пропозицію, може стати переможцем у даних торгах.

Мінімальний крок на пониження становить 81 287 грн. Для того, щоб учасники могли прийняти участь у конкурсі, необхідно надати банківську гарантію у сумі 80 000 грн. Пропозиції можна надсилати до 12 липня 2019 року після чого відбудеться процедура аукціону та вибір переможця. Для того, щоб ознайомитися з деталями тендеру, до оголошення прикріплюється пакет тендерної документації , який є наданим ініціатором закупівель. Даний пакет надається у електронній формі на сайті Zakupki.ua, що є учасником системи «Prozorro».

2019-06-27T16:43:11+03:00