Главная страница » Новини » Управління комунального господарства м. Костянтинівка закупить послуги з прибирання вулиць

Управління комунального господарства м. Костянтинівка закупить послуги з прибирання вулиць

Управління комунального господарства м. Костянтинівка, Донецької області оголошує про початок подання заявок для участі у відкритих торгах на закупівлю послуг з прибирання вулиць та підмітання сміття. Про це повідомляється в оголошенні, розміщеному на електронному майданчику Zakupki.ua. Очікувана вартість закупівлі складає 2 000 000 гривень.

Послуги з прибирання та підмітання вулиць включають в себе механізоване та ручне прибирання проїзних частин та тротуарів вулиць (провулків, в’їздів, проїздів), зупинок та інших об’єктів благоустрою.

Тендерні пропозиції учасників приймаються до 20 березня 2019 року. Вони повинні бути подані з урахуванням мінімального кроку пониження ціни, який становить 10 000 гривень. Розкриття тендерних пропозицій та визначення підрядника відбудеться 21 березня 2019 року.

З учасником торгів, який запропонує найменшу вартість послуг буде укладений договір. Відповідно до нього, прибирання вулиць та підмітання сміття буде здійснюватися на території міста Костянтинівка, Донецької області. Перейшовши за посиланням https://etp.zakupki.com.ua/tender/4925444, можна отримати документи торгів та більш детально ознайомитися з умовами їх проведення.

2019-03-07T12:13:05+03:00